Schoolteam

SCHOOLTEAM SBS DE DOENING 2018-2019  
Directeur Eric De Kerf eric.dekerf@sovilvoorde.bedirectie.dedoening@sovilvoorde.be
Administratief medewerkster Annick Deraymaeker secretariaat.dedoening@sovilvoorde.be
ICT-coördinator Wouter Cools
KLEUTERSCHOOL
K0 Sandra Binst sandra.binst@sovilvoorde.be
K1 Inne Rasschaert inne.rasschaert@sovilvoorde.be
Dorien Verheyden dorien.verheyden@sovilvoorde.be
K2 Wendy Melis wendy.melis@sovilvoorde.be
Martine Vaes martine.vaes@sovilvoorde.be
K3 Hilde Puttemans hilde.puttemans@sovilvoorde.be
Kinderverzorgster Kim Roobaert
LAGERE SCHOOL
L1 Ann Van Driessche ann.vandriessche@sovilvoorde.be
L2 Tom Polfliet tom.polfliet@sovilvoorde.be
L3 Carla De Coninck carla.deconinck@sovilvoorde.be
L4 Mariska van der Vlies mariska.vandervlies@sovilvoorde.be
Natasja Denteneer natasja.denteneer@sovilvoorde.be
L5 Werner Dumeez werner.dumeez@sovilvoorde.be
L6 Sandra Ansingh sandra.ansingh@sovilvoorde.be
ZORGTEAM
Zorgcoördinator/SES-leerkracht Hilde Coppens hilde.coppens@sovilvoorde.be
SES-leerkracht + ICT-coördinator SBS14 Paul Peerlings paul.peerlings@sovilvoorde.be
SES-leerkracht (halftijds) Wendy Melis wendy.melis@sovilvoorde.be
BIJZONDERE LEERMEESTERS
Rooms-katholieke godsdienst Ingrid Peeters ingrid.peeters@sovilvoorde.be
Niet-confessionele zedenleer Carine Lemagie carine.lemagie@sovilvoorde.be
Islamitische godsdienst Yasmina Arrassi  yasmina.arrassi@sovilvoorde.be
Protestantse godsdienst Cornelia Van Wassenberg
Lichamelijke opvoeding lagere school Bram Daneels bram.daneels@sovilvoorde.be
Lichamelijke opvoeding lagere school Yolande Muyldermans yolande.muyldermans@sovilvoorde.be
Lichamelijke opvoeding lagere school Zoë Sabels zoe.sabels@sovilvoorde.be
VOOR- EN NASCHOOLSE OPVANG
Marcella Brabants  0479 439 649
Hilde Moeremans
ONDERHOUDSPERSONEEL
Bart Cristiaens
Christel Eyndels
Wendy De Leenheer